Hakkımızda

Biz Kimiz?
kalplerinbahcesicicekcilik.com, temelleri 2000 yılında atılmış olan Selvi Çiçekçilik bünyesinde faaliyet gösteren ve 2023 yılında resmi olarak www.kalplerinbahcesicicekcilik.com web sayfası ile yayın hayatına başlamış olan bir e-ticaret projesidir.kalplerinbahcesicicekcilik.com, İstanbul içi siparişlerini kendi atölyesinde hazırlamakta ve kendi servis ağı ile alıcılarına ulaştırmaktadır. Türkiye geneli siparişlerini ise yılların vermiş oldugu tecrube ve bilgi ile tanıdığı bildiği çiçekçiler ile sağlamaktadır. Merkez ofisi ve atölyesi; Emniyet evleri mah. yeniçeri sok no 16/A Kağıthane İSTANBUL adresinde bulunmaktadır.

Neler yapıyoruz?
Biz çiçekleri çok seviyoruz. Çiçeklere dokunmayı, onlarla uğraşmayı ve bazen bir tek dal bile olsa ondan bir sanat yaratmayı çok seviyoruz. Çiçeklerden daha çok sevdiğimiz bir şey varsa eğer oda müşterilerimizden duyduğumuz memnuniyet verici, olumlu geri bildirimler. Müşterilerimizin mutluluklarına, hüzünlerine, aşklarına, bayramlarına, özel günlerine tanıklık etmeyi ve onları biraz olsun katkılarımızla mutlu etmeyi çok seviyoruz. Evet, biz sadece müşterilerimizi biraz daha mutlu edebilmek için çalışıyoruz.

Değişmeyen ve Değişmeyecek Olan İlkelerimiz
Mutlu müşteri, mutlu müşteri ve mutlu müşteri
Türkiye'nin her yerine 2 saat içerisinde teslimat
Taze, özel ve kaliteli çiçekler
Uzun vazo ömrü
Satınalma ve satış sonrası, canayakın, anlayışlı ve yardımsever müşteri hizmetleri
kalplerinbahcesicicekcilik.com'da kolay kullanım, hızlı sipariş

Kurumsal Anlaşma ve Çalışmalarımız
kalplerinbahcesicicekcilik.com olarak Türkiye'nin birçok büyük şirketi ile kurumsal anlaşmalarımız bulunmaktadır. Kurumsal firmalarımızın imajlarına en uygun, onları en iyi temsil edecek özel çalışmalar ile hizmet sunmamız ile birlikte birçok Türkiye geneli büyük kuruluş ile özel anlaşmalarımız bulunmaktadır. Çalık Holding, Karadeniz Holding, Aksa Akrilik, Sabancı Holding, Garanti Bankası, Eczacıbaşı Holding, Tupraş ve Türk Traktör kurumsal olarak çalıştığımız firma ve kurumlardan sadece birkaç örnektir.


Saygılarımızla
Kalplerin Bahçesi Çiçekçilik
Engin Ön